Galéria

Systémy hliníkových profilov

Základom systému sú presné eloxované hliníkové profily s pozdĺžnymi drážkami a otvormi pre upevnenie spojovacích prvkov a rozsiahleho príslušenstva.

Povrch profilov je odolný proti korózii i poškrabaniu. Koncepcia systému umožňuje veľkú variabilitu, vysokú presnosť i pevnosť, ale aj rýchlu prestaviteľnosť a možnosť opakovaného použitia prvkov systému.


Trieskové a elektoerozívne obrábanie

Ďalšiu vetvu našich služieb je efektívne vŕtanie, frézovanie, sústruženie a drátovanie obrobkov. Spoločnosť Upsteel s.r.o. vyrába prototypy, obrobky v malých, stredných i veľkých sériách. Používa najmodernejšie frézovacie centrá – Haas, ako aj sústružnícko-frézovacie centrum Nakamura-Tome TW 20 s podávačom, elektroerozívne obrábanie Sodick VL600Q . Máme kompletné zastrešenie od delenia materiálu, cez obrábanie až po povrchové úpravy a montáž.

.

Výroba a montáž strojov a zariadení

Výroba jednoúčelových strojov, zariadení a dopravníkov až po koncovú montáž. Na základe vašich požiadaviek Vám navrhneme a vyrobíme dopytované zariadenie. Zabezpečujeme kompletnú výrobu s povrchovými úpravami a koncovou montážou

Vývoj a výskum

Oblasť výskumu a vývoja je súčasťou portfólia každej dobrej firmy. Je to jasný signál, ktorý vypovedá o záujme firmy posúvať sa ďalej – rásť. Smerovanie výskumného a vývojového procesu je dané priamo zákazníkmi a ich dopytom. Našim cieľom je vyvíjať nové technológie, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu. Momentálne pracujeme na implementácii LiLi kompresora do tepelných čerpadiel a klimatizačných jednotiek. Pre bližšie info nás neváhajte kontaktovať.