Vitajte na stránke UP - steel, s.r.o.

Spoločnosť UP-steel, s.r.o. sa od svojho založenia v roku 2013 zamerala aj na výskum a vývoj nových inovatívnych riešení produktov v technickej oblasti. Cieľom bolo vymyslieť novú technológiu resp princíp, ktorý by bol šetrnejší k životnému prostrediu, a tým by priamo podporil boj proti celosvetovej klimatickej a energetickej kríze. Výsledkom niekoľkoročného úsilia je nový patentovaný produkt - funkčný prototyp kompresora LiLi, ktorý Vám nižšie predstavujeme.


Naše  služby

Ponúkame  široké služby  v  oblasti strojárskej  výroby od  3D návrhov až po koncovú výrobu a montáž.  Pre  viac  informácií o ponuke našich  služieb nás neváhajte  kontaktovať.Systémy hliníkových profilov

Základom systému sú presné eloxované hliníkové profily s pozdĺžnymi drážkami a otvormi pre upevnenie spojovacích prvkov a rozsiahleho príslušenstva. Povrch profilov je odolný proti korózii i poškrabaniu. Koncepcia systému umožňuje veľkú variabilitu, vysokú presnosť i pevnosť, ale aj rýchlu prestaviteľnosť a možnosť opakovaného použitia prvkov systému. 

Trieskové a elektoerozívne obrábanie

Ďalšiu vetvu našich služieb  je efektívne  vŕtanie, frézovanie, sústruženie  a drátovanie obrobkov. Spoločnosť Upsteel s.r.o. vyrába prototypy, obrobky v malých, stredných i veľkých sériách. Používa najmodernejšie frézovacie centrá – Haas, ako aj sústružnícko-frézovacie centrum Nakamura-Tome TW 20 s podávačom, elektroerozívne obrábanie  Sodick VL600Q . Máme kompletné zastrešenie od delenia  materiálu, cez obrábanie až po  povrchové úpravy a montáž.

Výroba a montáž strojov a zariadení

Výroba jednoúčelových strojov, zariadení a dopravníkov až po koncovú montáž.  Na základe vašich požiadaviek Vám navrhneme a vyrobíme  dopytované zariadenie.  Zabezpečujeme kompletnú výrobu s povrchovými úpravami a koncovou montážou.

Výskum a vývoj 

 Oblasť výskumu a vývoja je súčasťou portfólia každej dobrej firmy. Je to jasný signál, ktorý vypovedá o záujme firmy  posúvať sa ďalej – rásť. Smerovanie výskumného a vývojového procesu je dané priamo zákazníkmi a ich dopytom.   Našim cieľom je vyvíjať nové technológie, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu.   Momentálne pracujeme na implementácii LiLi kompresora do tepelných čerpadiel a klimatizačných jednotiek.   Pre bližšie info nás neváhajte kontaktovať.